Nacházíte se zde: Úvod Reference

Reference

Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka a spolehlivé služby.
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci.

Vybraní klienti

Jaroslav Malina mccann.cz
„S kolegy z Českého hostingu se známe už asi 10 let a vše, včetně našich nestandardních požadavků, vždy probíhalo bez problémů. Když jsme tedy hledali trochu větší řešení pro naše projekty, spolehlivé servery byly logickým řešením.”
Jakub Šulák shockworks.eu
„Našim zákazníkům nabízíme profesionální služby v oblasti e-commerce. Spolehlivý provoz jejich aplikací je pak naprostou nutností. Český hosting se dokáže postarat o spolehlivý provoz našich serverů a tím i spokojenost našich klientů.”
Michaela Bartáková Bartvisions s.r.o.
Posoudit spolehlivost serverových služeb není jenom o koukání na barevné grafy a čísla. Je to o tom, jestli můžete v noci klidně spát, aniž byste měli noční můry o výpadku serveru. V tomto ohledu Český hosting exceluje. Jejich servery běží jako dobře připravený stroj. Hodnocení mohu rozdělit takto:

Spolehlivost: Konzistentní a spolehlivý provoz, což bylo pro kontinuitu našeho podnikání zásadní.

Výkon: Serverové služby nabízí dostatečný výkon pro plynulý chod aplikací a webů.

Podpora zákazníků: Zkušenost s podporou zákazníků je vždy pouze pozitivní. Tým podpory byl vždy ochotný a snaží se řešit naše dotazy a problémy co nejrychleji a to i o víkendech :)

Celkově lze říci, že jsme s poskytovanými serverovými službami velmi spokojení.
Lukáš Churý programujte.com
„Český hosting jsme si vybrali před 4 lety a už jsme zůstali. Vynikající služby, pohodový a profesionální přístup. Kluci nejen že dokážou detailně a pružně podat potřebné detaily, ale také velmi odborně poradit, co by bylo v dané situaci nejlepší. Jsem opravdu rád, že při vývoji nového projektu již nemusíme řešit otázku, kam s projektem po jeho spuštění. Český hosting je jistota - co tam dáme, to prostě jede. A to milujeme.”
Jiří Bulan irontime.cz
„Z jednoho malého webu na virtuálním serveru vyrostlo nekonečně mnoho drobných projektů. Díky virtuálnímu serveru nemusíme řešit každý hosting zvlášť. Za pár minut práce je spuštěn nový web. Spolehlivý a rychlý.”

Český hosting jsme začali využívat před časem na doporučení kolegů z oboru. Prvně jsme zvolili nejnižší variantu virtuálního serveru (Managed VPS) s dvěmi menšími webovými stránkami.
Dnes provozujeme více než dvě desítky domén a webů. Na Českém hostingu oceňujeme zejména neomezený počet domén, subdomén, databází apod., nezávisle na zvolené variantě.
V neposlední řadě si také ceníme ochoty, rychlosti a profesionálního přístupu zákaznické podpory.
Vojtěch Janda stredniskoly.cz
„Virtuální server od spolehlive-servery.cz splnil má očekávání a funguje absolutně bez problémů.”
Michal Žák wertu.cz
„Služba Virtuální server od Českého hostingu je konečně služba podle našeho gusta! Obhospodařujeme větší množství webů s různými nároky, takže běžný hosting často nestačí nebo je naopak příliš drahý. Tady dostaneme rezervovaný výkon, prostor a paměť za velice slušnou cenu a jak s tím naložíme, je jen nás.”
Vladimír Kocourek kocourek.uk
„Službu Spolehlivé servery jsem začal používat v roce 2011 po návratu ke službám Českého hostingu. Oceňuji především spojení špičkových a uživatelsky příjemných služeb ČH s možnostmi, které poskytují vyhrazené prostředky, jako například individuální konfigurace služeb, změny v nastavení PHP a další.”
Martin Král Puny games
VMS od Českého Hostingu mám již více než 8 let. I přesto, že sleduji jaké jsou na trhu možnosti, jsem za tu dobu nikdy neuvažoval nad změnou. Jejich podpora jsou experti v oboru, vždy dobře a rychle poradí. Server je spolehlivý a přes klientskou sekci se dá velmi jednoduše spravovat.
Jaroslav Malina Alphanumeric.cz
Český hosting v době svého vzniku nasadil velmi vysokou laťku a v té době byl naprosto bezkonkurenční. Díky němu se celková úroveň hostingových služeb v ČR zvedla o sto procent. Dnes je jeho největší předností především spolehlivost, bezpečnost a samozřejmě cena. O ochotě a schopnostech administrátorů netřeba hovořit, ty jsou naprosto bezchybné.
Jan Macháček idealniweb.cz
„S příchodem nových klientů, kterým spravujeme webové stránky, jsme se rozhodli přejít z jednoduchého webhostingu na Virtual Managed Server. Nakonec jsme vybrali spolehlive-servery.cz, především díky poměru cena/výkon a jednoduchosti správy domén. Nyní mohu ze zkušenosti říci, že volba byla správná!”
Ondřej Bouma wdw.cz
„Lidé, kteří "dělají" Český hosting jsou super a jejich služby využíváme již řadu let. To asi hovoří za vše a nemusím vyjmenovávat jednotlivé výhody. Máme rádi jednoduché a chytré řešení, které jsme v podobě VMS získali. Jen tak dál!”

Pracovní dny 8–23 hod., víkendy 10–18 hod.
+420 777 811 029 on‑line chat Napište nám
Nahoru