Nacházíte se zde: Úvod Reference

Reference

Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka a spolehlivé služby.
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci.

Vybraní klienti

Jaroslav Malina mccann.cz
„S kolegy z Českého hostingu se známe už asi 10 let a vše, včetně našich nestandardních požadavků, vždy probíhalo bez problémů. Když jsme tedy hledali trochu větší řešení pro naše projekty, spolehlivé servery byly logickým řešením.”
Jan Macháček idealniweb.cz
„S příchodem nových klientů, kterým spravujeme webové stránky, jsme se rozhodli přejít z jednoduchého webhostingu na Virtual Managed Server. Nakonec jsme vybrali spolehlive-servery.cz, především díky poměru cena/výkon a jednoduchosti správy domén. Nyní mohu ze zkušenosti říci, že volba byla správná!”
Jakub Šulák shockworks.eu
„Našim zákazníkům nabízíme profesionální služby v oblasti e-commerce. Spolehlivý provoz jejich aplikací je pak naprostou nutností. Český hosting se dokáže postarat o spolehlivý provoz našich serverů a tím i spokojenost našich klientů.”
Lukáš Churý programujte.com
„Český hosting jsme si vybrali před 4 lety a už jsme zůstali. Vynikající služby, pohodový a profesionální přístup. Kluci nejen že dokážou detailně a pružně podat potřebné detaily, ale také velmi odborně poradit, co by bylo v dané situaci nejlepší. Jsem opravdu rád, že při vývoji nového projektu již nemusíme řešit otázku, kam s projektem po jeho spuštění. Český hosting je jistota - co tam dáme, to prostě jede. A to milujeme.”
Ondřej Bouma wdw.cz
„Lidé, kteří "dělají" Český hosting jsou super a jejich služby využíváme již řadu let. To asi hovoří za vše a nemusím vyjmenovávat jednotlivé výhody. Máme rádi jednoduché a chytré řešení, které jsme v podobě VMS získali. Jen tak dál!”

Jiří Bulan irontime.cz
„Z jednoho malého webu na virtuálním serveru vyrostlo nekonečně mnoho drobných projektů. Díky virtuálnímu serveru nemusíme řešit každý hosting zvlášť. Za pár minut práce je spuštěn nový web. Spolehlivý a rychlý.”

Vojtěch Janda stredniskoly.cz
„Virtuální server od spolehlive-servery.cz splnil má očekávání a funguje absolutně bez problémů.”
Michal Žák wertu.cz
„Služba Virtuální server od Českého hostingu je konečně služba podle našeho gusta! Obhospodařujeme větší množství webů s různými nároky, takže běžný hosting často nestačí nebo je naopak příliš drahý. Tady dostaneme rezervovaný výkon, prostor a paměť za velice slušnou cenu a jak s tím naložíme, je jen nás.”
Vladimír Kocourek kocourek.uk
„Službu Spolehlivé servery jsem začal používat v roce 2011 po návratu ke službám Českého hostingu. Oceňuji především spojení špičkových a uživatelsky příjemných služeb ČH s možnostmi, které poskytují vyhrazené prostředky, jako například individuální konfigurace služeb, změny v nastavení PHP a další.”
Pracovní dny 8–23 hod., víkendy 10–18 hod.
+420 777 811 029 on‑line chat Napište nám
Nahoru