Nacházíte se zde: Úvod Klientská sekce

Moderní klientská sekce

Klientskou sekci pro správu serverů, domén a webhostingu vyvíjíme pro Vás již přes 20 let.
V aktuální 4. generaci máte k dispozici prakticky všechny nástroje, které pro správu svých webů budete potřebovat.

Co klientská sekce umí?

Přehled domén a hostingu

Přehled domén a hostingu

Vždy víte kdy Vám expirují domény a další služby. Snadno zjistíte či upravíte aktuální nastavení DNS, nebo aktivujete DNSSEC. K dispozici máte statistiky využítí prostoru pro web, databáze i e‑maily a také statistiky návštěvnosti.
Správa e-mailů

Správa e-mailů

Snadné zakládání a správa e-mailových schránek. Jednoduše nastavíte kvóty pro jednotlivé e-maily, přesměrování, SMS upozornění i automatickou odpověď.
Nastavení webserveru

Nastavení webserveru

Rozsáhlé možnosti přizpůsobení PHP, nastavení CRONu, správa subdomén, HTTPS, chybových stránek, HTTP autentizace, nastavení přístupů, databází, Git, SSH klíčů a mnoho dalšího zvládnete sami, rychle a kdykoli.
Zálohy

Zálohy

Kdykoli si můžete stáhnou zálohu webu nebo databáze přímo z klientské sekce. Snadno tak obnovíte jakákoli data. Zálohy jsou dostupné až 3 týdny zpět.
Virtuální a dedikované servery

Virtuální a dedikované servery

Snadné zakládání a správa domén a hostingů na serveru. Aktuální stav serveru - zátěž, operační paměť, diskový prostor, statistiky provozu.
Další funkce a vlastnosti

Další funkce a vlastnosti

V klientské sekci najdete platby a faktury, můžete nám poslat autorizovaný požadavek nebo delegovat přístup pro jiný účet. A ještě mnohem víc.

Jsme on-line Virtuální server za 10 minut *

* Co potřebujeme ke zřízení serveru?

Jak dlouho trvá zřízení serveru?

Virtuální server (VMS)

Zřídíme v pracovní době obvykle do 10 minut od přijetí Vaší objednávky a platby na první období. Pokud budete mít speciální požadavky na instalaci a konfiguraci serveru, může příprava trvat déle a na zřízení se spolu individuálně domluvíme.

SuperVMS

Obvykle zřídíme do dvou pracovních dnů od platby na první období.

Dedikované servery (DMS)

Zřizujeme po přijetí podepsané smlouvy, nebo smluvní zálohy. V případě standardních požadavků trvá zřízení obvykle 2–⁠3 pracovní dny. Dobu zřízení může ovlivňovat dostupnost požadovaného hardware a nároky na přípravu serveru do provozu (zahrnuje sestavení, "zahoření" serveru, instalaci systému a služeb a umístění serveru do datacentra).

od 250 Kč od 125 Kč

151,21 Kč s DPH/měsíc
Pracovní dny 8–23 hod., víkendy 10–18 hod.
+420 777 811 029 on‑line chat Napište nám
Nahoru