Nacházíte se zde: Úvod » Odstávky a výpadky

Plánované odstávky a výpadky

Na této stránce uveřejňujeme plánované odstávky našich serverů.
Naleznete zde také informace o výpadcích serverů a příčinách nedostupnosti služeb.

RSS pro odstávky a výpadky RSS pro odstávky a výpadky verze 0.91, verze 2.0

Odstávky se snažíme provádět výhradně v nočních hodinách, v době, kdy našich služeb využívá nejmenší počet uživatelů O odstávkách obvykle informujeme předem zde na stránce a současně i e-mailem.

  • Odstávka Plánované vyřazení služby z provozu (většinou z důvodu aktualizace software, či výměny hardware)
  • Výpadek Vyřazení služby z důvodu závady

2. 2. 2021 - Odstávka serverů

Během tohoto týdne budou kvůli instalaci aktualizací postupně restartovány virtuální a dedikované servery. Zákazníkům, kterých se odstávka týká, postupně zašleme na kontaktní e-mail oznámení s plánovaným časem.

31. 1. 2021 - Výpadek hostitelského serveru Psirena25

Dnes v přibližně 19:05 hod. jsme zaznamenali problém na hostitelském serveru pro virtuální servery psirena25.thinline.cz. Provoz všech serverů byl plně obnoven po 21. hodině.

26. 1. 2021 - Výpadek hostitelského serveru Psirena21

Dnes okolo 14,15 hod. jsme zaznamenali vysoké přetížení hostitelského serveru pro virtuální servery psirena21.thinline.cz. Situaci jsme obratem řešili a v průběhu řešení bylo potřeba provést i kompletní restart serveru. Provoz všech virtuálních serverů byl plně obnoven okolo 15,38 hod. Za způsobené komplikace se omlouváme.

9. 12. 2020 - Odstávka serverů

Během následujícího týdne budou kvůli instalaci aktualizací postupně restartovány virtuální a dedikované servery. Zákazníkům, kterých se odstávka týká, postupně zašleme na kontaktní e-mail oznámení s plánovaným časem.

9. 12. 2020 - Odstávka MariaDB

Dnes v noci aktualizujeme MariaDB 10.3 na serverech zákazníků, kteří tuto databázi používají. Informace o konkrétních serverech jsme zákazníkům, kterých se odstávka týká, zaslali na kontaktní e-mail.

7. 12. 2020 - Odstávka PostgreSQL databází

Dnes v noci aktualizujeme PostgreSQL 9.6 na serverech zákazníků, kteří tuto databázi používají. Informace o konkrétních serverech jsme zákazníkům, kterých se odstávka týká, zaslali na kontaktní e-mail.

19. 11. 2020 - Odstávka hostitelského serveru Psirena5

Dnes v noci, v čase cca mezi 00:20 a 01:00, bude z důvodu výměny vadné komponenty HW odstaven hostitelský stroj Psirena5. Zákazníkům, kterých se odstávka týká, jsme na kontaktní email zaslali oznámení.

15. 11. 2020 - Výpadek hostitelského serveru Psirena29

Dnes přibližně v 22:20 došlo k výpadku hostitelského serveru pro virtuální servery psirena29.thinline.cz a bylo nutné provést jeho restart. Provoz prvních virtuálních serverů byl průběžně obnovován od 22:50. Za způsobené komplikace se Vám omlouváme.

26. 10. 2020 - Odstávka serverů

Během tohoto týdne budou kvůli instalaci aktualizací postupně restartovány virtuální a dedikované servery. Zákazníkům, kterých se odstávka týká, postupně zašleme na kontaktní e-mail oznámení s plánovaným časem.

5. 10. 2020 - Odstávka serverů

V noci z úterý 6.10. na středu 7.10. restartujeme jeden z hostitelských strojů pro virtuální servery. Zákazníkům, kterých se odstávka týká, jsme na kontaktní e-mail odeslali oznámení s plánovaným časem odstávky.
Potřebujete poradit? Jsme online.
Nahoru