Nacházíte se zde: Úvod » Odstávky a výpadky

Plánované odstávky a výpadky

Na této stránce uveřejňujeme plánované odstávky našich serverů.
Naleznete zde také informace o výpadcích serverů a příčinách nedostupnosti služeb.

RSS pro odstávky a výpadky RSS pro odstávky a výpadky verze 0.91, verze 2.0

Odstávky se snažíme provádět výhradně v nočních hodinách, v době, kdy našich služeb využívá nejmenší počet uživatelů O odstávkách obvykle informujeme předem zde na stránce a současně i e-mailem.

  • Odstávka Plánované vyřazení služby z provozu (většinou z důvodu aktualizace software, či výměny hardware)
  • Výpadek Vyřazení služby z důvodu závady

11. 9. 2022 - Odstávka serverů

Během tohoto týdne budou kvůli instalaci aktualizované verze operačního systému a jeho jádra postupně restartovány virtuální a dedikované servery. Zákazníkům, kterých se odstávka týká, na kontaktní e-mail odešleme oznámení s plánovaným časem.

16. 8. 2022 - Odstávka serverů

Během tohoto týdne budou kvůli instalaci aktualizované verze jádra operačního systému postupně restartovány virtuální a dedikované servery. Zákazníkům, kterých se odstávka týká, jsme na kontaktní e-mail odeslali oznámení s plánovaným časem.

27. 7. 2022 - Odstávka serverů

Během tohoto a příštího týdne budou kvůli instalaci aktualizované verze jádra operačního systému postupně restartovány virtuální a dedikované servery. Zákazníkům, kterých se odstávka týká, na kontaktní e-mail odešleme oznámení s plánovaným časem.

16. 7. 2022 - Výpadek hostitelského serveru Psirena11

Dnes ráno kolem 5:30 došlo k výpadku hostitelského serveru pro virtuální servery Psirena11. Důvodem je havárie diskového řadiče, ten je třeba vyměnit. Náš administrátor nyní výměnu řeší v datacentru.

Aktualizace: administrátor řadič vyměnil v 6:25, po kontrole konzistence diskových polí byl server spuštěn. Všechny virtuální servery byly spuštěny a plně funkční před 7:00.

11. 7. 2022 - Odstávka serverů

Během tohoto týdne budou kvůli instalaci aktualizované verze operačního systému a jeho jádra postupně restartovány virtuální a dedikované servery. Zákazníkům, kterých se odstávka týká, jsme na kontaktní e-mail odeslali oznámení s plánovaným časem.

10. 5. 2022 - Odstávka serverů

Během tohoto týdne budou kvůli instalaci aktualizované verze hypervizoru postupně restartovány virtuální servery. Zákazníkům, kterých se odstávka týká, jsme na kontaktní e-mail odeslali oznámení s plánovaným časem.

3. 5. 2022 - Odstávka serverů

Během tohoto týdne budou kvůli instalaci aktualizované verze jádra operačního systému postupně restartovány virtuální a dedikované servery. Zákazníkům, kterých se odstávka týká, postupně zašleme na kontaktní e-mail oznámení s plánovaným časem.

27. 3. 2022 - Odstávka serverů

Během tohoto týdne budou kvůli instalaci aktualizované verze operačního systému postupně restartovány virtuální a dedikované servery. Zákazníkům, kterých se odstávka týká, postupně zašleme na kontaktní e-mail oznámení s plánovaným časem.

8. 3. 2022 - Odstávka serverů

Během tohoto týdne budou kvůli instalaci aktualizované verze jádra operačního systému postupně restartovány virtuální a dedikované servery. Zákazníkům, kterých se odstávka týká, postupně zašleme na kontaktní e-mail oznámení s plánovaným časem.

25. 2. 2022 - Odstávka databázových serverů

V noci z neděle 27.2. na pondělí 28.2. budou kvůli instalaci opravných verzí knihoven krátce odstaveny databázové servery MariaDB 10.3, MariaDB 10.5, PostgreSQL 11 a PostgreSQL 13. Doba odstávky by neměla překročit jednu minutu. Zákazníkům, kterých se tato odstávka týká, jsme zaslali zprávu na kontaktní e-mail.
Zákaznická podpora je nyní off-line
Nahoru